Listopad 2012

Háá.. Watashi :)) :33

30. listopadu 2012 v 20:52 | Ka-chan |  Píšu!! =3

Jak se všichni máte? Já cool =D Dneska jsem dostala za 1 ze zemáku a 2 z matiky.. z matiky chápete to?? Jsem asi bůh nebo co!! =D Už se blíží vánoce a mým snem je dostat akvárium a mít rybičky ♥ A pak určitě nějakou tu mangu a různé věci. Ale znáte hru SlenderMan? mám sní jeden zážitek o kterém se chci s váma podělit. Moje spolužačka,kamarádka dostala new mobil a stáhla si hru SlenderMan já jsem byla posera a nechtěla jsem to hrát. Když kámoška hrála tak měla všech 8papírku a Slenderman v patách nevěděla co dál tak jsem řekli jednomu spolužákovi který je na to expert řekl ať se nechá zabít slendermanem když to uslyšeli další kluci namrskli se ke stolu všichni napjatí že ho uvidí! Ale kámoška našla ještě 1papírek takže měla 9papírků a stála na místě, ale kámoš řekl ať se otočí, no tak se otočila a stál tam slenderman my všichni se lekli a jakoby do nás vrazila nějaká tlaková vlny jako by jsme byli odkopnuti a kámoška mobil odhodila dál na stůl všichni jsme byli z něho posraní strachy. =DD Nejlepší ale pak jsem se večer bála že příjde k mojí posteli... Brrrr... :D aco už u vás sněží? U nás takové lehké. Už mám pro všechny dárečky z keramiky.. =D Inak dodělávám rozcestníky atd.. ještě sem kdyžtak něco přihodím. Sayonara TwT

Dream High - recenze

30. listopadu 2012 v 20:32 | Ka-chan
Hye Mi si žije perfektní život. Je bohatá, má užasný hlas, je populární a neustále za ní chodí její ocásek Yoon Beak He. Jediné co téhle dívce chybí je vychovanost. No dobrá její život není až zas tak dokonalý, její otec se začne topit v dluzích a uteče z Japonska. Avšak po čase ji začne pronásledovat pan Ma, kterému se její otec zadluží. Hey Mi před ním ochrání Jin Gook, kterého náhodou potká. Přesto pan Ma Hey Mi chytí a donutí ji studovat na škole Kirin. Až se stane slavnou zpěvačkou tak mu dluh může splatit. Proto Hye Mi musí začít chodit na školu Kirin. Tedy nejdřív se musí na tuhle školu dostat. Na konkurz jde se svou kamarádkou Yoon Beak He. Avšak po vystoupení přijde pro Hey Mi šok. Vezmou jen Beak He a jí ne. Proto začne dělat hrozné scény a dokonce se pěkně poníží a shodí její kamarádku. Na konci konkurzu bylo přijatých devadesát sedum lidí. Jenže tři místa byli volné. Proto se ředitel rozhodne dát Hye Mi, Jin Gookovi a Song Sam Doogovi ještě jednu šanci. Pokud se dostaví všichni tři na uvítací ceremoniál můžou studovat na škole Kirin. Hye Mi musí přesvědčit vesničana Sam Dooga, aby šel na Kirin. Musí se snažit a chce ho tam dostat za kažkou cenu. Ikdyž Sam Doog nemá naprosto žádný talent na zpěv a odmítá na Kirin jít. Sam Doog nakonec Hye Mi podlehne a přihlásí se na Kirin. Bohužel budou na škole Kirin ve zvláštní třídě s profesorem Kangem, u kterého všichni studenti propadají. Z Hey Mi je díky své drzosti nejvíc nenáviděná dívka na škole, ale přesto se nehodlá vzdát a postupně její obliba vzrůstá. Cestu ke slávě Hye Mi, Jin Gooka a Song Sam Dooga uvidíte samy. Při téhle dlouhé cestě jsou i překážky. Jako například ostatní učitelé, které chcou zvláštní třídu zrušit a vyhodit je ze školy.
Recenze z blogu narusakusas.blog.cz

Můj názor: Doramu jsem ještě celou nezhlédla ale je to překrásný příběh!

Playful Kiss - recenze

30. listopadu 2012 v 20:27 | Ka-chan
Oh Ha Ni je hloupá dívka s hlavou věčně v oblacích. Sní o svém "princi na bílém koni" Baek Seung Joovi. ~ Zpátky do reality. Baek Seung Jo je uzavřený všemi oblíbený student s perfetkními výsledky ve škole. Kdo by po tak perfetním klukovi netoužil? Oh Ha Ni je jedna z těch, kterým tenhle kluk ukradl srdce. Proto se mu Oh Ha Ni rozhodne vyznat svou lásku, ale Baek Seung Jo ji jen přede všemi ztrapní a vysměje se jí. Místo toho aby přijal její milostný dopis, jí v něm opraví chyby a řekne jí, co si myslí o její inteligenci. Ale to by nebylo ono, kdyby se nestala osudová věc. Oh Ha Niin nový "stabilní" dům po babičce se díky slabému zemětřesení rozpadne. Náhodou otcův velmi dobrý starý přítel uvidí, co je postihlo ve zprávách a nabídne jím se svou ženou pomoc - poskytnout jim střechu nad hlavou. Bohužel k její smůle je jejich syn právě Baek Seung Jo, který z toho moc zrovna nadšený není a stejně tak i jeho mladší bratr, který je přesná jeho kopie. Ano tohle všechno postihne chudáka Oh Ha Ni.
Recenze z blogu narusakusas.blog.cz

Playful Kiss

30. listopadu 2012 v 20:21

-Online-
-obrázky-
-Ostatní-

Dream High

30. listopadu 2012 v 20:16 | Ka-chan

-Online-
-Obrázky-
-Ostatní-

Doramy (Drama)

30. listopadu 2012 v 19:53 | Ka-chan.:The Snow Queen:.

.:100Days with Mr. Arrogant:.

.:Boys Over Flowers:.

.:Dream Hígh 2:.

.:Hanazakiri no kimitachie:.

.:A Thousand Kisses:.

.:Sprout:.

.:Koizora:.
.:BIG:.

.:You´re beautiful:.

K-ON 4ruce =D

30. listopadu 2012 v 16:09 | Ka-chan |  K-ON! - obrázky

Dream High Ep 5 - SNSD Genie cover

26. listopadu 2012 v 12:38 | Ka-chan |  Dream High - Videa
Nejlepší jak brečí na konci jak nějaký hýkající osel =D

Dream High - Just a Dream

19. listopadu 2012 v 21:20 | Ka-chan |  Dream High - Videa
Takže mám na seznamu další doramu, kterou chci na 100% zhlédnout!! =3
Podle recenzí na blogách to vypadá na cool doramu.. =D

Úúúwáá! Pomóóóc!

19. listopadu 2012 v 19:09 | Ka-chan |  Píšu!! =3
Už přes 2hodiny malujúú přáníčko pro stonožkúú.. =/
A mám to divný, obloha je divná, domky vše!
Mám totiž blbé pastelkýý.. Grrr... =D
Už slyším učitelku: Co to má být?!!! a je to na 4 kousky!
Mamka říká že je to OK, ale můj brácha který je v 8.třídě už má sní
zkušesnotii.. Prosím modlete se za mě ať to dobře dopadnéé!! =D
je 19:06 a to mám eště cvičit na kytaru a učit se do fyzikýý.. Help mééé!! =D
A to si chci eště zahrát The sims 2 a natočit Love storýý... Pfúú Háá!
No nic tak mějte se hezkýý a Oyasumi. Tak já du eště něco dodrbat s tím přáničkem T-T
Více celý článek